Prosinec 2011

UNITED WORLD CHART _ YEAR END CHART

31. prosince 2011 v 15:40 | BEP ))) |  Novinky

V GLOBAL TRACK A CDs CHART se BEP Umístili s Beginning, Just Cant Get Enough i s The Time ( Dirty Bit)

DESKY:

17. místo Black Eyed Peas - The Beginning: 1,7 milion prodaných kopií

SINGLY:

15. místo Just Cant Get Enough 4.490.000 bodů
25. místo The Time (Dirty Bit) 3.433.000 bodů


A tímto se také loučím, jak s vámi, tak s tímto rokem. Toto je poslední článek napsaný v roce 2011, a snad se zase shledáme v roce 2012, přeji krásného Silvestra, s šťastný Nový rok 2012 :)

Váš BEP )))

DJ Earworm Mashup - United State of Pop 2011 (World Go Boom)

26. prosince 2011 v 23:35 | BEP ))) |  Novinky

Tak jako každý rok, tak i letos ( už po páté) je tu další mash-up 25 největších hitů letošního roku. A Black Eyed Peas jsou zastoupeni písní Just Cant Get Enough

(*ale i tak pro mě zatím zůstává jedničkou mash-up z roku 2009 :) )RECAPITULATION OF 2011

25. prosince 2011 v 14:40 | BEP ))) |  Novinky
Všem Návštěvníkům tohto blogu přeji příjemně strávený Vánoční čas a šťastný nový rok (VVAŠNR) Ať se vám splní všechna Vaše přání a touhy. Ať nikdy nezapomenete na svou rodinu a své kamarády. Ať si uděláte čas i na věci, na které jste po celý rok čas "neměli"

A co se týče tohoto blogu, tak vám nebudu lhát, ale příští rok to bude nejspíš ještě horší než druhá třetina tohoto roku. Jestli vůbec vlastně ještě bude. Jak jistš víte, a jak už mnohokrát jsem tu už omlíval, Black Eyed Peas(skupina, kvuli které mám tento blog) si dala pauzu, A Will.i.Am (úplně nesmyslně) chce pokračovat ve své kariéře solo. Fergie (bohužel) nic takového nechystá, ta naopak chce založit rodinu. ( A upřímně bych byl radši, kdyby Fergie vydala novou desku, než nějakej trapnej William James Adams Junior) Ale což. To už nezměním. Taboo se chce věovat filmu a Apl.De.Ap své rodině. Takže jestli se někdy zase dají Black Eyed Peas dohromady, tak to vidím minimálně až za 3-4-5 let. Žádné Best Of nevyšlo. Žádné DVD z Beginning tour zrovna tak. Zrovna tak nevyšel ani Black Eyed PEas 3D: Live.

takže uvidíme, jestli se třeba do příštího roku dočkáme již té zmíněné Best Offky od Black Eyed Peas. NEbo jestli budeme muset přetrpět tu ohavnou pauzu bez špetky informací, jako tomu bylo mezi Monkey Business a The E.N.D.
¨Kdybych si mohl určit jak bych chtěl, aby další album vypadalo bylo by to asi následující: Nejlepší by bylo, kdyby byly na albu prvky z Monkey Business ( Hip-hop, RnB, Pop říznutý s Hip-hopem, Rap) A prvky z The E.n.D ( Elektronika, Dance prvky, pořádný beaty, ale originální ne nějaký T.H.E beaty), na obalu cd, aby konečně byli členové kapely a ne zas nějaké "zpodobnění". To by byly asi ty největší přání pro další album. A samořejmě Fergie přeji velký úspěch v oblasti rodiny.

Co se týče vlastně toho celýho roku s Black Eyed Peas jejich největší hit byl Just Cant Get Enough. Který dosáhl 3. místa na Billboard ( Co se tak dovnímám) Ještě ke konci roku sem hodím výsledky celoročních prodejů alb a singlů a to si myslím, že se tam někde Black Eyed Peas umístí. Určitě se tam objeví s "JCGE" a možná i s "The Time (Dirty Bit)" a asi i s "The Beginning" ...
A sice jsem to už psal, ale ještě jednou to neuškodí. Příští rok rozhodně nečekám nový CD, ale i tak to bude velice zajímavý hudební rok. Protože svá alba chystají vydat Mariah Carey, Madonna, Leona Lewis, Willow, P!nk, Avril Lavigne, Nicki Minaj, Alicia Keys, Will.I.Am, Bruno Mars, Eminem, Christina Aguilera a určitě ještě několik nepodstatných lidí. Tento rok nebyl rozhodně rokem Black Eyed Peas. To byl rok 2009 a 2010. Tento rok patřil Adele a Katy Perry.

Mezi letošní největší úspěchy Black Eyed Peas se rozhodně po právu řadí vystouepní na Super Bowlu.

Vydání videa k Just Cant Get Enough, a v jednu dobu byl ve velkém zájmu, kvůli zemětřesení v Japonsku ♥ video jistě do konce roku překoná sledovanost 100 milionů.

A k jednomu osobnímu úspěchu patří rozhodně i narození syna Tabooa


TAKŽE, PŘEJI NÁDHERNĚ PROŽITÉ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK A PŘÍŠTÍ ROK SE MOŽNÁ UVIDÍME, PEAS :)


Black Eyed Peas Between TOP 10 the most "Like" People on Facebook

18. prosince 2011 v 13:24 | BEP ))) |  Novinky

Letos se Black Eyed Peas umístili s nejvíce "lajkováním" na "Facebooku - [FejzzBůku]" na 10. místě. *** Před nimi se umístili například Lady Gaga, Nebo Enrique Iglesias. Na 1. místě stanula letošní " Queen of Pop" RIHANNA, gratuluji !

TOP 10

1. Rihanna
2. Bob Marley
3. Avril Lavigneová
4. David Guetta
5. Enrique Iglesias
6. User
7. Lady Gaga
8. Metallica
9. Green Day
10. Black Eyed Peas

T.H.E (The Hardest Ever) [Videoclip]

13. prosince 2011 v 19:24 | BEP ))) |  Will.i.am - Singly

THIS BEAT IT SO HARD !
William vydal svůj první klip k písni "T.H.E" z alba "#willpower", které by mělo vyjít někdy příští rok v lednu. Co jsem zatím tak četl, klip, ani singl samotný moc velké nadšení nesklízí.
*Hostování Micka Jaggera někomu dokonce přijde až směšné

2011 Year End Charts (Billboard)

10. prosince 2011 v 18:04 | BEP ))) |  Novinky

Tak jako každý rok, tak i letos sestavil oblíbený Americký magazín "Billboard" žebříčky nejúspěšnějších singlů a interpretů za uplynulý rok. A výsledky jsou 100% pravdivé, protože se čerpalo z prodejů a daných faktů, nikoli z výsledků založených na hlasovávní. A i když většina lidí říká, že se tento rok Black Eyed Peas moc nedařilo, račte se podívat na následující fakta: ↓
HOT 100 SONGS
10. místo Just Can´t Get Enough
37. místo The Time [Dirty Bit(ch)]

TOP Artist
11. místo The Black Eyed Peas

TOP Hot 100 Artist
12. místo The Black Eyed Peas

Billboard 200 Albums
27. místo The Beginning

Social 50
8. místo The Black Eyed Peas

Digital Songs
16. místo Just Can´t Get Enough
17. místo The Time [Dirty Bit(ch)]


* jen takovou poznámku, BEP s Beginning předběhli i takovou hvězdu jako je např. Britney Spears s "Femme Fatale".


T.H.E in the Billboard Chart

4. prosince 2011 v 18:28 | BEP ))) |  Will.i.am - Chart
Williamův nový singl "T.H.E" zaznamenal v celku úspěch, bez jakékkoliv propagace a bez klipu debutoval nový singl na Billboard HOT 100 na úžasném 36. místě.

Ovšem předpokládá se, že singl půjde dolů na iTunes se momentálně pohybuje kolem 100. místa.( když jsem psal článek - 99. místo)

A rádia - to je učiněná katastrofa. Jen dva miliony impresí denně. Což je dost málo, když si vezmeme, že taková Rihanna má s "We Found Love" okolo 150 miliónů !