Fergie - Novinky

Fergie U Ryana Seacresta

30. září 2014 v 21:56 | BEP )))
Fergie se již pouští do propagace "L.A.LOVE (la la)" a zastavila se v show oblíbeného moderátora Ryana Seacresta
FERGIE JE ZPĚT!!

24. září 2014 v 20:18 | BEP )))
fergie-la-love

"Official Single Artwork" (řekl bych typická Ferg...:)

Chvíle na kterou jsme všichni čekali, je konečně tu!!!!
Fergie je zpět!!! Fergie oznámila, že už 29.9.2014 vyjde její nový comebackový singl s názvem "L.A LOVE (la la)". Níže si můžete poslechnout nekvalitní ukázku, podotýkám jde jen o opakující se kousek, nejedná se o celý song!


#LALOVE

Všechno nejlepší Fergie!

27. března 2013 v 19:32 | BEP )))
Dnes slaví naše nádherná, originální, nedostižná a úžásná Stacey Ann Ferguson své již neuvěřitelné 38. narozeniny! Přeji ji jen to nejlepší ať jí těhotenství probíhá bez komplikací, ať se těší z miminka a Fergie...brzy očekáváme nějakou tu novou hudbu od tebe :))))

Fergie natáčí novou hudbu ve studiu!

24. března 2013 v 16:24 | BEP )))
I přesto, že je Fergie těhotná, tak je stále ve společnosti, účastní se různých akcí a večírků. Ovšem novinkou je, že Fergie odpověděla na otázku Paparazziům :"druhé studiové album?" a Fergie odpověděla:
"Jsem ve studiu, to je vše, co můžu říct"


To znamená, že bysme se alba mohli dočkat dřív, než jsme doufali....

Fergise se umístila na prvním místě zpěváků, kteří hráli v hororu

24. února 2013 v 12:17 | BEP )))
Fergie je nejlepší popový umělec, který stvárnil hororovou královnou. Její role v "Grindhouse: Planet Terror" jako Tammy může být krátká, ale ona nás straší svým výkonem v tomto úžasném filmu + její prsa vypadají fantasticky.

Režisér Rober Rodriquéz, produkce Quentin Tarantino. Hrubý zombie film je naprosto přehnaný, ale to je to, co ho dělá tak úžasným. Fergie, která je tu jmenovaná jako "Stacy Ferguson" v tomto filmu cestuje, aby se setkala se svou milenkou Dakotou (hrála Marley Shelton) takže pár může před zombíky utíkat společně. Bohužel se jí stane osudnou zastavení a dotankování benzínu, kdy zvedne kapotu a objeví velký nepořádek, doslova. Rozhodne se najít pomoc a tak jde stopovat auta, bohužel si na ní pochutnají dva slizcí zombíci. Výsledkem je, že je velmi vzdálená od G-L-A-M-O-U-R-U-S-U

Toto o Fergie napsala stránka popcrush.com. (c) COPY ONLY WITH MY SOURCE!


celý žebříček ZDE

Fergie: Pracuji na nové desce!

13. prosince 2012 v 18:10 | BEP )))

ANO!! to je přesně to, co jsme dlouhých šest let chtěli slyšet od samotné Fergie! Fergie v nejnovějším rozhovoru pro E!online prozradila, že skutečně vydá nové album. Momentálně píše texty, také prozradila, že její nové album bude mít více skutečnější zvuk. O novém albu se spekulovalo již v březnu (informoval jsem vás zde ) ovšem od té doby žádné zprávy nepřicházely, až nyní!!!

"V současnosti jen píšu texty - mám teď o něco více času si jen tak sedět na svém balkóně a nechat se inspirovat, což teď dělám docela často," popsala s úsměvem svůj tvůrčí proces americká zpěvačka. "Během chaosu spojeného s turné jsem na psaní nových písniček neměla moc času, takže si své nápady a pocity zapisuju až nyní a snažím se z nich něco vydolovat. Nová deska určitě vyjde, bude mít více organický a skutečný zvuk. Jen co bude album připravené, vyšlu ho do světa. Každopádně nechci nic uspěchat,"

Fergie vydalá své debutové a zatím jediné album před 6 lety, z alba vzešlo několik hotů a po celém světě se ho prodalo více jako 6. miliónů kusů. Album neslo název the Duchess

NEMŮŽU SE DOČKAT!! :)

Fergie u Ellen Degeneres

10. prosince 2012 v 19:01 | BEP )))

jak jsem již zmiňoval v tomto článku, Fergie se objevila u Ellen Degeneres dnes (10.12.2012)
Ellen s Fergie mluvila o Vánocích, co dělají o Vánocích s manželem joshem Duhamelem a probírali tento rok, co se u Fergie událo.
Fergie si také s Ellen zahrála hru, kdy diváci broukali nějakou písničku a Fergie měla uhádnout o jakou se jedná.

Will.i.am mluvil o The Voice UK 2. sérii

5. prosince 2012 v 12:02 | BEP )))
Will.i.am mluvil v rozhovoru pro Daily Mirror o druhé sérii The Voice, kde i podruhé usedne do poroty s Jessie J, Tomem Jonesem a Dannym O´Donaghuem ze "The Script".

"Přišel jsem do Británie dělat Voice, nejde mi o peníze, ale samozřejmě je mám rád. Není to o penězích, peníze chci stejně věnovat na charitu, aby na mě moje matka a babička mohly být hrdé! Do Voice jsem šel s tím, že mám vkus na současnou hudbu a chci objevovat nové talenty!"

Fergie se objeví u Ellen Degeneres + Personal photo

3. prosince 2012 v 21:42 | BEP )))

Poté co se Fergie v létě objevila u Oprah, tak 10. prosince uvidíme Fergie u velmi oblíbené moderátorky Ellen DeGeneres.

+ fotka z Instagramu


"Mnohokrát děkuji mým dvoum slečnám, Kelly Osborn a Fatimě za amfAR The Foundation for AIDS Research a každému, kdo zde byl #WLoveHangover Ball! #WorldAidsDay"

Fergie a její (zkrácený)interview pro ELLE

28. listopadu 2012 v 14:02 | BEP )))

Fergie poskytla interview časopisu ELLE. Fergie prozradila více o svém novém parfému "VIVA" a jak se cítí. Přečtěte si rozhovor a dozvíte se více o Fergie.

 
 

Reklama